Jste truhlář, dřevozpracující firma, či nadšenec do dřeva? Potřebujete pro Vaši činnost kvalitní sušené truhlářské řezivo nebo dřevěné hoblované výrobky? Pak jste u nás na správné adrese. V naší nabídce naleznete sušené truhlářské a exotické řezivo, palubky, plotovky, KVH hranoly, terasová prkna s příslušenstvím a další výrobky z dřevařského sortimentu. Zavolejte našim odborníkům, nebo se zastavte v našem prodejním skladu ve Znojmě - Příměticích.

 

O nás

Firma LIKA - ZN s.r.o. byla založena roku 2003. Od téhož roku působí na trhu s truhlářským řezivem. Sídlo firmy se nachází v okrajové části města Znojma - v Příměticích. Na této adrese se také nachází prodejní sklad řeziva, kde si můžete naše nabízené zboží zakoupit.

 

Platba

V prodejním skladu je platba možná pouze v hotovosti.

 

Truhlářské řezivo – velkoobchod a maloobchod

Od počátku své existence se naše firma zaměřuje zejména na velkoobchod s truhlářským řezivem v čerstvém i vysušeném stavu. Jedná se především o dřeviny, jako jsou bříza, olše a javor, které jsou dováženy ze zemí, kde tyto dřeviny dosahují nejvyšší možné kvality. Nejčastějšími našimi obchodními partnery proto jsou firmy z Polska, Litvy, Slovinska, Chorvatska a Rakouska

V roce 2005 zahájila firma LIKA – ZN s.r.o. i maloobchodní prodej sušeného truhlářského řeziva v prodejním skladu ve Znojmě - Příměticích. V současné době disponuje firma skladovou kapacitou cca 850 m², ve kterých je průběžně uskladněno truhlářské řezivo v množství zhruba 250 m³. Mezi hlavní obchodované dřeviny patří zejména tuzemské dřeviny, jako jsou dub, buk, smrk, borovice, modřín, javor a jasan. V menší míře jsou skladem i další dřeviny, mezi které patří olše, bříza, třešeň a americký ořech.

 

lika zn vjezd foto1 foto3

 

Exotické řezivo – velkoobchod a maloobchod

Od svého založení se naše firma specializuje i na dovoz exotického řeziva z Afriky, Ameriky a Asie. V naší nabídce aktuálně naleznete zhruba 80 exotických dřevin, z nichž většinu dodáváme na objednávku s dodací lhůtou cca 14 dní. Mezi nejžádanější exotické řezivo dlouhodobě patří americký ořech, mahagon, meranti, teak, merbau, wenge, zebrano a americký javor.

 

Obkladové palubky, podlahové palubky

Na základě poptávky našich zákazníků byly do našeho sortimentu zařazeny i hoblované smrkové materiály. Jedná se zejména o smrkové obkladové a podlahové palubky a plotovky / hoblovaná prkna.

Tyto hoblované výrobky nabízíme zpravidla ve třech kvalitách – v levnější variantě C, střední kvalitě B a vyšší kvalitě A/B.

 

lika zn palubky 01 nahled433x325 lika zn palubky 02 nahled433x325 lika zn palubky 03 nahled433x325

 

KVH hranoly

Součástí našeho hoblovaného sortimentu jsou rovněž KVH hranoly. Jedná se o konstrukční dřevěné hranoly, které jsou délkově napojované zubovým spojem, technicky vysušené na 15 % vlhkosti (+/- 3 %), pravoúhle hoblované, kapované a fasetované. Díky těmto svým vlastnostem jsou KVH hranoly rozměrově i tvarově stabilní a není nutná jejich impregnace. KVH hranoly nabízíme ve standardní nepohledové (průmyslové) kvalitě označované jako NSi.

 

Střešní latě

Pro konstrukční účely nabízíme našim zákazníkům neimpregnované a impregnované střešní latě ve standardních rozměrech.

 

Stavební řezivo

V našem sortimentu jsou součástí také stavební prkna v síle 24 mm (smrk, modřín).

 

Terasová prkna, podkladní hranoly

Součástí našeho sortimentu jsou terasová prkna a podkladní hranoly. Konkrétně se jedná o terasová prkna vyrobená ze sibiřského a evropského modřínu a podkladní hranoly z sibiřského a evropského modřínu.

 

foto35 foto36 foto37

 

Doprava

Veškeré u nás zakoupené zboží Vám rádi dopravíme do Vámi požadovaného místa určení našim vlastním nákladním automobilem.

Cena dopravy závisí na velikosti a hodnotě Vaší objednávky a samozřejmě také na délce přepravní trasy. Níže naleznete orientační ceník naší dopravy, přesnou cenu však určujeme na základě individuálního jednání s našimi zákazníky a podle aktuální ceny pohonných hmot.

  • Doprava po Znojmě: 200 Kč

  • Doprava mimo Znojmo: 20 Kč/km

 

lika zn doprava zbozi